загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Бабуся-волонтерка з Благодатного шиє ковдри військовим і передає на Схід

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Теплі ковдри для українських воїнів, які перебувають на Сході, шиє волинська волонтерка. 85-річна волинянка Людмила Ніженець.

Літня жінка, яка живе у селищі Благодатне, що біля Нововолинська, каже, що шити ковдри розпочала з початком російсько-української війни.

«Я просто більше ні про що не думаю: шити-шити більше і гарніше, щоб хлопцям відправити», – розповідає волонтерка.

Людмила Ніженець показує ковдри, які пошила для військових впродовж тижня. Вона розповідає, що нитки купує за свій кошт, шматки тканини дає дочка.

«Рано невістка іде на роботу на 9:00, я шию, сон не бере. Вона приходить з роботи і каже: я йшла, Ви шили, прийшла і ще шиєте. А як я не буду шити, мені треба більше, більше і більше», – розповідає Людмила Ніженець.

Бабуся-волонтерка говорить: коли пошила сто ковдр, то перестала рахувати кількість.

Свої вироби жінка передає Олександру Мазурку, який і відвозить ковдри військовим.

«Захоплюю більше матеріалу, щоб міцніше було, бо їм там треба, щоб тепліше було...Там немає газу, щоб увімкнув і нагрівся.Каже Саша, що як прийдуть зі служби, то складуть, як подушку, падають беруть і лицем так до нього, говорить, що таке відчуття, ніби вже вдома. Воно дуже гріє», – ділиться літня жінка.

Людмила Ніженець говорить, що коли почала шити ковдри – покращився зір. Тепер вона працює без окулярів.

 
Джерело:
До списку новин