загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У законодавство України введуть поняття "харчове шахрайство" та "фальсифікований харчовий продукт"

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Україні планують внести зміни до законодавства у сфері безпечності харових продуктів, зокрема, ввести в українське нормативно-правове поле поняття "фальсифікований харчовий продукт" та "харчове шахрайство".

Про це йшлося на зустріч робочої групи щодо реформи сфери безпечності харчових продуктів та кормів.

Наразі робоча група, до якої увійшли експерти Мінекономіки, МОЗу, Держпродспоживслужби, проєктів технічної допомоги, профільних асоціацій та громадських організацій, працює над проектом Закону "Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів та інших об’єктів санітарних заходів".

Прийняттям відповідного законопроекту передбачається врегулювати вимоги щодо забезпечення належної простежуваності харчових продуктів, організаційні засади виробництва та обігу харчових добавок та новітніх харчових продуктів, використання тверджень про зниження ризиків захворювань, державного контролю на кордоні тощо.

Так, зміни буде внесено до Митного кодексу України, Законів України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів", "Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин", "Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів".

Зазначається, що усі зміни вносяться з урахуванням вимог законодавства ЄС, а також кращих світових практик у сфері безпечності харчових продуктів.

 

Джерело:
До списку новин