загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Скільки років трудового стажу Ви маєте?

Не підвищуємо тариф, а прибираємо пільгу: ціна електроенергії для деяких українців може змінитися

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища пропонує Кабінету Міністрів підняти тариф для побутових споживачів, які споживають понад 500 кВт-год/місяць електричної енергії для компенсації "зеленого" тарифу.

Про це повідомив заступник міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Костянтин Чижик у ході "Десятого міжнародного інвестиційного форуму з відновлюваної енергетики".

"Ми пропонуємо підняти тариф для населення, яке споживає понад 500 кВт-год електроенергії на місяць", - сказав він.

Чижик зазначив, що дане рішення пов'язане з тим, що люди, які споживають понад 500 кВт-год/місяць є багатими людьми і при цьому вони субсидуються державою.

"По суті, ми не підвищуємо тариф для них, а просто прибираємо пільгу", - підсумував він.

Раніше Зеленський підписав закон про повернення "зеленого тарифу" розташованим біля приватних будинків СЕС.

 

Джерело:
До списку новин