загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Ваше фінансове становище у період карантину

Укрзалізниця планує підвищити ціни на пасажирські перевезення на 22%

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Підвищення цін почнеться з 1 березня 2020 року.

Центр транспортних стратегій повідомляє, що згідно з проектом фінансового плану Укрзалізниці на 2020 рік тарифи на вантажні і пасажирські перевезення будуть поступово підвищуватися.

Зростання тарифів буде плавним, але регулярним: до цін на пасажирські перевезення щомісяця буде застосовуватися індексація 2%. Таким чином, через 10 місяців квитки подорожчають на 22%. Разом з цим у 2020 році очікується збільшення обсягу пасажирських перевезень на 1,2% у внутрішньому сполученні і на 10,1% - в міжнародному.

Індексація цін стане основним фактором збільшення доходу підприємства - очікується, що у 2020 році він буде на 13% більше очікуваного доходу в 2019, і складе 105,2 млрд. грн.

Частина цих коштів Укрзалізниця планує витратити на оновлення рухомого складу (5,6 млрд. грн), ще 3,3 млрд. грн від загальної суми - на капітальне будівництво, 836 млн. грн - на капітальні ремонти.

Перша індексація цін буде проведена 1 березня 2020 року, остання - в січні 2021.

 

Джерело:
До списку новин