загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Подорожі, робота і спорт для літніх людей: живі приклади, які надихнуть кожного

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Здоровий спосіб життя може сповільнити процес старіння.

Всесвітня організація охорони здоров'я прогнозує, що до 2050 року частка населення у людей старше 60 років зросте по всьому світу і складе близько 30%. На думку вчених, біологічне старіння можна уповільнити, якщо вести здоровий спосіб життя і відмовитися від шкідливих звичок.

Спорт у літньому віці

94-річна Йоханна Каас

Йоханна є чинною гімнасткою і продовжує ставити спортивні рекорди в Німеччині. Так, у 2012 році жінку внесли в книгу рекордів Гіннесса як найстарішу в світі гімнастку. А в 2016 році 90-річна Каас стрибнула з парашутом, присвятивши стрибок королеві Єлизаветі II.

"Може бути, в той день, коли я перестану займатися гімнастикою, я помру", - Йоханна Каас.

108-річний Робер Маршан 

У 2012 році француз встановив світовий рекорд для вікової категорії 100-105 років, проїхавши на велосипеді за годину майже 30 кілометрів.

До речі, Робер ніколи не був професійним спортсменом. Він працював пожежним у Парижі, в роки війни потрапив на фронт і пройшов нацистський полон, а після закінчення війни працював у Венесуелі на плантаціях цукрового очерету і дроворубом в Канаді. Потім він повернувся у Францію і працював садівником. Лише у віці 67 років Маршан почав регулярно займатися велоспортом.

У віці 106 років літній велогонщик завершив спортивну кар'єру, але планує і далі кататися на велосипеді заради задоволення.

"Я тут не для того, щоб стати чемпіоном, а щоб довести, що після 105 людина ще може кататися на велосипеді", - Робер Маршан

Робота в літньому віці

102-річний Лео Кухвалек

Під час Другої світової Леопольд Кухвалек воював на фронті у Франції, під Брестською фортецею і під Ленінградом, а пізніше опинився в полоні під Сталінградом. В молоді роки Кухвалек працював сантехніком, а після виходу на пенсію в 1984 році влаштувався тренером з плавання.

За роки роботи він навчив плавати понад 1000 людей. Після перенесеного інфаркту йому стало складніше працювати, але він не припиняє тренування. У басейні Кухвалек працює безкоштовно, а пенсію жертвує дітям.

 
"Проживеш довше, якщо будеш робити щось для інших", - Лео Кухвалек

Подорожі в літньому віці

Зараз подорожують самі пенсіонери проживають у Данії, у Мексиці, у Швейцарії, в Панамі, в Норвегії, у США, в Німеччині, в Іспанії і у Франції. Середній розмір пенсії в цих країнах варіюється від 1000 до 2800 доларів.

72-річний мандрівник-екстремал Жан-Жак Савін

В 2018 році колишній десантник, лісник і пілот Жан-Жак Савін вирішив переплисти Атлантичний океан у бочці, використовуючи лише силу океанської течії.

Для цього він сконструював самостійно герметичну капсулу для подорожей площею 6 м² і обладнав її ліжком, кухонним обладнанням і ілюмінатором. За 122 дні і дев'ять годин Савін подолав 4500 кілометрів по воді.

 

Джерело:
До списку новин