загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Мінсоцполітики передали контроль за соцвиплатами і субсидіями — до чого це призведе

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Перерозподіл повноважень між міністерствами повинен призвести до спрощення адміністрування соціальних виплат.

З 1 січня 2020 року Міністерство соціальної політики отримало від Міністерства фінансів контроль за частиною виплат населенню і перетворило їх із субвенцій на бюджетні програми. Про це повідомляє Урядовий портал.

“Мова іде про допомогу на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, малозабезпеченим сім'ям, при народженні дитини, одиноким матерям та ін., а також виплату пільг і житлових субсидій на ЖКГ та придбання твердого та рідкого палива і скрапленого газу у грошовій формі”, - заявив заступник міністра соціальної політики В. Музиченко.

За словами заступника міністра, відповідні зміни дозволять:

- скоротити шлях проходження коштів з державного бюджету до одержувачів соціальних допомог, пільг та субсидій;

- вчасно реагувати на потреби населення;

- спростити процедури адміністрування цих видатків (наприклад, при перерозподілі видатків між регіонами (у зв'язку з переміщенням сімей/осіб тощо) не потрібно буде приймати рішення Кабміну щодо перерозподілу коштів між регіонами.

“Завдяки прийнятим рішенням, з 2020 року Мінсоцполітики зможе перерозподіляти відповідні видатки за 1-3 дні”, - підкреслив В. Музиченко.

Нагадаємо, що 1 січня запрацювали оновлені правила щодо житлових субсидій. Зокрема, уряд встановив правила щодо перевірок законності житлових субсидій. Це стало наслідком набрання чинності Законом про верифікацію соціальних виплат. Серед іншого, він говорить і про перевірку законності призначених субсидій на комунальні послуги.

 

Джерело:
До списку новин