загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Скільки років трудового стажу Ви маєте?

Канада знову випустила монету у формі української писанки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
Королівський канадський монетний двір випустив кольорову срібну монету у формі української писанки.

Про це йдеться на сайті Королівського канадського монетного двору.

Монета стане вже шостою «писанкою» у колекції канадського монетного двору. Цього разу вона прикрашена традиційними українськими візерунками.

“Більш, ніж пасхальне яйце, ця срібна монета із чистого срібла вшановує життя та сезон нових починань. Її кольорові мотиви, приміром, восьмиконечна троянда, мають таке само глибоке значення, як нанесені на традиційну писанку, де тонкі форми та геометричні візерунки створюють захопливу візуальну мову. Це - радісне вшанування весни, доступне вам цілий рік!”, - йдеться в описі монети на сайті.

На реверсі монети нанесені кольорові візерунки, а на аверсі - профіль королеви Єлизавети ІІ. Монета викарбувана із 31,82 грам чистого срібла та має номінал у 20 канадських доларів. Її загальний наклад склав 5 тисяч штук та вже був повністю розпроданий.

Автор дизайну монети — канадець українського походження Дейв Мельничук, який є членом Українського музею Канади в Торонто.

Нагадаємо, у минулому році канадський монетний двір  випустив монету у формі української писанки повністю виконану із золота. На ній зображено дерев’яний український храм.

 

Джерело:
До списку новин