загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Художниця з Решетилівки презентуватиме власні гобелени у Києві

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

З 6 ЛЮТОГО ПО 1 БЕРЕЗНЯ У НАЦІОНАЛЬНОМУ МУЗЕЇ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО ДЕКОРАТИВНОГО МИСТЕЦТВА (М.КИЇВ, ВУЛ. ЛАВРСЬКА, 9, КОРПУС 29) ВІДБУДЕТЬСЯ ВИСТАВКА ВІДОМОЇ ХУДОЖНИЦІ З РЕШЕТИЛІВКИ ОЛЬГИ ПІЛЮГІНОЇ.

“Основою експозиції є сучасні тематичні орнаментальні твори в авторському стилі, створеному на основі кращих традицій українського килима. Цей напрям є одним із основних у моїй творчості”, – йдеться у повідомленні.

Серед представлених – гобелени, що були визнані кращими у 2014-2019 роках на Всеукраїнських виставках-конкурсах «Кращий твір року». А саме: «Гетьманський», «Козацький», «Добробут», «Зоряний», «Квітуча родина». Знаковим є гобелен «Гетьманський», який було створено на Грант Президента України 2014 року.Він став першим у серії орнаментальних робіт, що увібрали в себе характерні риси українського бароко, пропущені крізь призму особистого бачення.

В основі композицій вічний символ роду – «Дерево життя». Вони проростають з глибини віків у сьогодення. Це зв’язок із нашими предками, нашим міцним корінням.

Особливе місце в експозиції займають твори-роздуми на теми: кохання, що окриляє і надихає; прагнення людської душі до світла; любов до рідного краю.

Гобелени виконані у давній техніці двостороннього гладкого ручного ткання натуральними вовняними нитками цікаві своєю фактурою, глибиною, теплом та особливою кольоровою гармонією.

 

До списку новин