загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Скільки українці заборгували за послуги ЖКГ у 2019 році

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Одна з цілей уряду, за словами прем'єр-міністра Олексія Гончарука, зробити так, щоб витрати українців на комунальні послуги становили щонайбільше 15% сімейного бюджету. Експерти вважають, що досягти такої мети неможливо, та й незважаючи на всі обіцянки Кабміну, цифри в платіжках поки не зменшуються. Скільки українці заборгували за комуналку за підсумками минулого року?

Рівень заборгованості населення за комуналку в минулому році зріс до 58,4 млрд грн, це на 13% більше, ніж роком раніше. Найбільше зросли борги за вивезення побутових відходів та холодну воду. Заборгованість населення за газопостачання зросла на 5,5%. Найвищий рівень заборгованості за послуги ЖКГ у Дніпропетровській і Харківській областях – 7,7 млрд і 7,1 млрд грн відповідно. Борги в Києві становлять 6,7 млрд грн. Найменший борг у жителів Житомирської області – 427,5 млн грн.

Порівняно з 2018 роком рівень оплати за комунальні послуги в минулому році зріс на 39%: в 2018-му населення заплатило всього 88,8 млрд грн, у 2019-му – 123,4 млрд грн.

Найвищий рівень оплати житлово-комунальних послуг у Львівській, Волинській, Закарпатській, Тернопільській і Чернівецькій областях. У цих регіонах є навіть невелика переплата, але вона з'явилася за рахунок погашення боргів попередніх періодів. На понад 98% оплачені послуги ЖКГ у Київській та Миколаївській областях. У столиці населення оплатило послуги на рівні 94,6%. Найнижчий рівень оплати – в Донецькій і Луганській областях.

 

Джерело:
До списку новин