загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Кардіохірург Тодуров: В Україні за 5 років пенсіонерів стало менше на 3 мільйони

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

"Уся реформа звелася до того, щоб скоротити видатки на медицину".

В Україні за останні п’ять років пенсіонерів стало менше майже на 3 мільйони, а середній вік чоловіків в нашій країні становить 62 роки.

Про це на телеканалі ZIK заявив відомий український кардіохірург, генеральний директор "Інституту серця МОЗ України" Борис Тодуров.

"Кількість населення падає. У нас майже на 3 мільйони за 5 років знизилася кількість пенсіонерів… Старі помирають. Вони просто вимирають. Середній вік чоловіків сьогодні – 62 роки. Не зрозуміло, для чого ми платимо пенсійні внески, тому що більшість із нас їх не побачить. Ось те, що називають сьогодні реформою, – це скорочення соціальних видатків на медицину. Уся реформа звелася до того, щоб скоротити видатки на медицину. А оскільки у медицині люди 65 і вище років використовують 75% бюджету, то, за логікою речей, кількість цих людей потрібно скоротити. І це успішно робиться. Якщо ви візьмете 6-річну статистику і візьмете зараз, то ви побачите, що в Україні пенсіонерів стало на 3 млн менше", – констатував Борис Тодуров.

Як повідомляли, Борис Тодуров заявив, що Україна не готова лікувати коронавірус – ні морально, ні фізично, ні за обладнанням.

 

Джерело:
До списку новин