загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні незабаром різко зросте абонплата на газ: скільки заплатимо

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Незважаючи на всі обіцянки уряду про зниження цін на комунальні послуги, з 1 липня 2020 року абонентська плата за газ значно додасть у ціні.

В Україні з 1 липня 2020-го різко зросте абонплата на газ. Так, якщо зараз платіж за кожен кубометр становить не більше 1,99 грн (плюс окремо оплачується саме блакитне паливо), то в середині літа – вже 2,73 грн.

Про це йдеться в рішенні Національної комісії в сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП). Незалежно від того, чи споживаєте блакитне паливо, доведеться платити за його доставку.

Українці мають право не вносити абонентську плату за тільки після розірвання договору з оператором ГРМ.

Розмір абонентської плати вважається виходячи із споживання за минулий рік (з 1 жовтня 2018-го по 30 вересня 2019-го). Весь газ в кубометрах, які витратили, множать на тариф і ділять на 12 місяців. Те, що вийшло – абонплата.

Як повідомлялося, з 1 січня 2020-го ввели абонплату за газ. Платити доведеться за інфраструктуру.

Російський "Газпром" після декількох місяців переговорів уклав з українським "Нафтогазом" новий контракт на транзит газу. Таке рішення дозволить Україні зберегти транзит газу (а це близько 3% ВВП), а в Росії – позбутися арбітражних позовів.

 

Джерело:
До списку новин