загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Секрет семи поколінь роду: навіщо потрібно знати своїх предків?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Чи знаєте ви, ким були ваші предки ? Як їх звали, яка доля їх спіткала? Якщо прямо зараз попросити вас заповнити генеалогічне дерево, скільки поколінь ви згадаєте?

Практика показує, що 90% людей насилу згадують імена своїх прабабусь і прадідусів, і, на жаль, мало що можуть сказати про їхнє життя. Але в ідеалі людина повинна знати своїх предків до сьомого коліна!

Не дарма слово «сім’я» складається з двох складових: «Сім» і «Я». Традиція знати і шанувати своїх предків була добре відома попереднім поколінням і зовсім забута в наш час.

Ми втратили розуміння, навіщо це потрібно і для чого, а тому зовсім перестали цікавитися своїм корінням. Але ж від цього залежить наше життя! Не дарма пам’ять роду заносять саме в родове дерево. Стовбур дерева символізує нас самих, листя – це наші діти, а коріння – предки.

А тепер уявіть, що ви виростили велике і здорове потомство і ваше дерево виглядає сильним і могутнім. Але про предків ви майже нічого не знаєте і ніколи не цікавилися. Які корені будуть у такого дерева? Слабкі, маленькі, мляві. У разі налетів ураган вони не зможуть утримати дерево в землі, захистити його від негоди. Точно так відбувається і в житті.

Читайте також: Стосунки з літніми батьками, виконання ролі бабусі чи дідуся

Якщо людина не цікавиться минулим і навіть не розуміє, навіщо їй потрібно знати своїх предків, то вона позбавляється допомоги і підтримки роду, сили, яка іноді рятує цілі життя! Але просто знати – цього мало. Якщо у людини в житті склалися погані відносини з батьками, бабусями і дідусями, саме на цьому місці блокується надходження родової енергії.

Образи, злість, ненависть не тільки перешкоджають підживленню сили роду, а й трансформує цю силу в негативну і руйнує. Напевно ви чули про родові пpoкляття? Тому так важливо налагодити відносини з рідними людьми, якщо вони ще живі або пробачити їх, якщо вони помepли. Але це не єдина причина, чому потрібно знати своїх предків і підтримувати з ними добрі стосунки (навіть якщо вони помepли, думаючи про них добре, ми налагоджуємо poдовий канал, по якому вони підживлюють нас енергією).

Читайте також: Як скласти генеалогічне дерево? Родове дерево!

Сім поколінь людини символізують її сім енергетичних центрів. Кожне покоління формує в нашому житті певні аспекти:

Перше покоління (я).

Друге покоління (батьки – 2 чол.) – формують тiло, здоров’я, передають сімейні сценарії.

Третє покоління (бабусі і дідусі – 4 чол.) – відповідають за інтелект, здібності, таланти.

Четверте покоління (прабабусі і прадідусі – 8 чол.) – хранителі гармонії, радості в житті і матеріального благополуччя.

П’яте покоління (батьки прадідів – 16 чол.) – відповідають за безпеку в життi.

Шосте покоління (діди прадідів – 32 чол.) – забезпечують зв’язок з традиціями. 32 людини шостого покоління символізують 32 зуба, де кожен зуб пов’язаний з кожним предком. Якщо у вас є проблемні зуби, варто налагодити відносини з предками, відмолити їх.

Сьоме покоління (прадіди прадідів – 64 чол.) – відповідають за країну, місто, будинок, в якому ми живемо. Якщо 64 людини розібрати по цифрах, то ось що виходить: 6 + 4 = 10 -˃ 1 + 0 = 1 – Знову перше покоління. Таким чином, замикається коло роду семи поколінь.

Для того, щоб налагодити стосунки зі своїм родом, перш за все, потрібно дізнатися ім’я кожної людини, його життя і долю. А потім потрібно прочитати молитви за кожного предка, відмолити його. У наших руках отримати підтримку свого роду, благословення на виконання найзаповітніших бажань.

 

Джерело:
До списку новин