загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсія у 2020 році - хто і як зможе піти на заслужений відпочинок

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Українське законодавство передбачає, що підрахунок пенсійних виплат проводять з урахуванням трьох чинників: розмір середньої зарплати по країні, розмір індивідуальних внесків до Пенсійного фонду із зарплати і кількість страхового стажу.

Про це стало відомо завдяки сюжету одного з українських телеканалів.

Також відомо, що в Україні пенсійний вік для жінок зараз визначається залежно від дати їх народження. У 60 років жінки зможуть вийти на пенсію в 2021 році. Право на пенсію за віком мають жінки 1961 року народження і старші після досягнення ними такого віку:

-Пільговий стаж. Такий стаж зараховується тим, хто працював на підприємствах протягом повного робочого дня і стикався з шкідливими і небезпечними умовами праці.

Читайте такожПрацювати до смерті: підвищення пенсійного віку як об’єктивна необхідність

-Страховий стаж. Такий вид стажу представляється собою певний відрізок часу, протягом якого особа підлягала загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачувалися внески в сумі не менше мінімального страхового внеску.

-Спецстаж. Спеціальний стаж виглядає як сумарна тривалість певної трудової діяльності на відповідних видах робіт, що дає право на дострокове призначення трудової пенсії.

-Загальний (трудовий) стаж. Його підраховують відповідно до записів у трудовій книжці (до 1.01.2004 року).

 

 

Джерело:
До списку новин