Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир ВІТЧИЗНЯНА ПРОТИВІРУСНА НОРМОТВОРЧІСТЬ ЯК ПРОДОВЖЕННЯ СПІЛКУВАННЯ ЗЕ-КОМАНДИ ЗІ СВОЇМ ВИБОРЦЕМ

Ми розпочинаємо інформувати наших читачів щодо запровадження державою правових заходів і механізмів протидії розповсюдженню інфекції та частково здійснюватимемо їх правовий аналіз.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
У вас є особиста захисна маска?

У регіони скерували 155 млн гривень для виплати компенсацій чорнобильцям, – Лазебна

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Міністерство соціальної політики скерувало у регіони 155 млн гривень для виплати компенсацій чорнобильцям. Про це на брифінгу щодо посилення соціального захисту населення розповіла міністерка соцполітики України Марина Лазебна. 

"У нас є велика категорія людей – це чорнобильці І, ІІ категорії. Є соціальна програма, яка так і називається "Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи". Я також хочу наголосити, щоб ці люди не думали, що вони покинуті сам на сам із цією бідою.

19 березня ми спрямували 155 млн державних коштів за цією бюджетною програмою у регіони для компенсації за продукти харчування чорнобильцям І і ІІ категорії. Тому зараз ця робота буде вестися у регіонах, щоб ці люди отримали відповідні компенсації", - розповіла Лазебна.

Разом с тим міністерка зазначила, що Мінсоцполітики контролює ситуацію у 81 дитячому закладі соцзахисту.

"Ми контролюємо ситуацію з нашими дитячими закладами. У нас 81 дитячий заклад соціального захисту дітей. Ми там проводимо сьогодні епідеміологічні заходи. Це карантинні заходи. Ми слідкуємо, у щоденному режимі ми дивимося, як там, не дай боже, дітки, чи не хворіють ГРВІ. Там повний контроль і повна контрольована ситуація. Ми будемо розробляти певні послуги для дітей, щоб вони у цих закладах почували себе захищеними", - додала Лазебна.

Читайте такожУкраїнці від 80 років отримають надбавку до пенсії

Нагадаємо, раніше в Міністерстві соціальної політики заявили, що наразі розробляється проєкт "Допомога літній людині", який дасть змогу отримувати пенсію літнім людям на банківську карточку.

 

Джерело:
До списку новин