загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Ваше фінансове становище у період карантину

Купівля трудового стажу в Україні — відповіді на головні питання

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Ціни актуальні тільки до 1 липня 2020 року.

У 2020 році для виходу на пенсію необхідно мати страхового стажу 27 років. Однак завдяки новій пенсійній реформі, яку затвердила Рада, до 2028 року, щоб піти на заслужений відпочинок потрібно мати 35 років стажу. При цьому було передбачено можливість докупити собі стаж, але не більше 5 років. Зазначимо, що один рік коштуватиме близько 25 тисяч гривень. 

Про це стало відомо завдяки повідомленню одного з українських телеканалів.

Так, згідно з офіційною статистикою, за перші 9 місяців 2019 року близько 3215 українців скористалися послугою докупити страховий стаж. Вартість покупки стажу розраховується за формулою, яка враховує розмір єдиного соціального внеску. На даний момент він становить 1039 гривень.

Читайте такожВихід на пенсію за вислугу років: хто позбудеться такої можливості і кому повернуть

Формула виглядає так: стаж = ЄСВ (єдиний соціальний внесок) * коефіцієнт * кількість місяців. Розмір коефіцієнта залежить від кількості років: один рік – 2, два роки – 1.8, три роки – 1.6, чотири – 1.4 і п'ять – 1.2.

Розцінки страхового стажу наступні:

1 рік – 24 936 гривень;

2 року – 44 885 гривень;

3 роки – 59 847 гривень;

4 роки – 69 820 гривень;

5 років – 74 808 гривень.

Проте, варто зазначити, що ці ціни актуальні тільки до 1 липня 2020. Коли уряд підніме мінімальну зарплату, збільшиться і розмір ЄСВ. Звичайно ж, далеко не кожен українець може дозволити собі відразу віддати таку суму державі. Тому влада дає можливість докуповувати страховий стаж в розстрочку. При цьому така покупка коштуватиме на порядок дешевше (близько 12 500 за рік стажу), оскільки з формули зникне коефіцієнт. Почнуть виплачувати тільки тоді, коли буде виплачено всю суму за додатковий страховий стаж.

Стаж можна купити в розстрочку

Стаж можна купити і в розстрочку. В такому випадку з формули випаде коефіцієнт і рік обійдеться у близько 12 500 грн, незалежно від числа доплачених років. Але при розстрочці не можна буде вийти на пенсію, поки не буде виплачено суму за цей стаж.

 

Джерело:
До списку новин