Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир ВІТЧИЗНЯНА ПРОТИВІРУСНА НОРМОТВОРЧІСТЬ ЯК ПРОДОВЖЕННЯ СПІЛКУВАННЯ ЗЕ-КОМАНДИ ЗІ СВОЇМ ВИБОРЦЕМ

Ми розпочинаємо інформувати наших читачів щодо запровадження державою правових заходів і механізмів протидії розповсюдженню інфекції та частково здійснюватимемо їх правовий аналіз.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
У вас є особиста захисна маска?

Аваков шокував вчинком! Пішов проти Зеленського. Шмигаль поставив його на місце – так не буде

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Телеграм-канал Легітимний, повідомляє що його джерело в ОП повідомило, що на Президента чинять великий тиск однієї з груп впливу, щоб президент ввів надзвичайний стан – вочевидь йдеться про Авакова. Президент Володимир Зеленський же прийме рішення перед позачерговою сесією, яку перенесли на четвер через затримки експрес тестів на коронавірус. Спочатку припускалося, що в понеділок всі дані по епідемії отримає Офіс Президента і тоді буде прийнято рішення, але тести тільки сьогодні вранці опинилися в усіх обласних центрах. Ця ситуація внесла корективи в стратегію Офісу Президента. Щоб інформація про кількість заражених НЕ сіяла паніку, в кожній області СБУ створила спеціальну групу, яка працює з лікарями і відстежує публікації в мережі щодо коронавіруса.

У свою чергу те ж джерело в ОП повідомило, що депутатські групи “За Майбутнє” і Довіра виступили за введення НС в Україні. Арсен Аваков почав торг з Офісом Президента.

За словами Авакова, доведеться на кілька місяців піти на екстраординарні кроки.

Читайте такожПродуктові ринки в Україні хочуть відкрити, незважаючи на карантин

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков пропонує вжити додаткові заходи для боротьби з коронавірусом, збільшити дефіцит держбюджету щонайменше втричі з одночасним секвестром і провести реструктуризацію зовнішнього боргу. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Як повідомляють джерела, Зеленському не подобаються такі прогнози Авакова та заяви, які йдуть в обхід ОП. В ОП, розуміють, що Аваков таким чинном хоче більше влади, та важелів тиску.

Тому Авакову вчора в прямому ефірі, Шмигаль ясно дав зарозуміти.

«На цей момент немає потреби в запровадженні надзвичайного стану в Україні. Надзвичайний стан запроваджується дійсно тоді, коли є надзвичайні події. Сьогодні ровиток коронавірусу в Україні є доволі помірним, на відміну від багатьох країн Європи. В тих областях, де коронавірус з’являється, після першого ж хворого запроваджується стан надзвичайної ситуації, Кабмін його затверджує для кожного регіону. Поки що цих заходів достатньо для того, щоб ефективно управляти ситуацією в тих регіонах, де захворювання з’явилося, і в країні в цілому», – вважає він.

Натомість надзвичайний стан, пояснює голова уряду – це рішення, як Кабінет міністрів пропонує президенту у вигляді проєкту президентського указу. Потім цей документ затверджує Верховна Рада.

Шмигаль зазначив, що Україна і весь світ стикнулися з «доволі скрутною ситуацією» через поширення коронавірусу SARS-CoV-2 і відсутність вакцини проти нього. Проте саме в Україні, на його думку, динаміка помірна.

 

Джерело:
До списку новин