Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир ВІТЧИЗНЯНА ПРОТИВІРУСНА НОРМОТВОРЧІСТЬ ЯК ПРОДОВЖЕННЯ СПІЛКУВАННЯ ЗЕ-КОМАНДИ ЗІ СВОЇМ ВИБОРЦЕМ

Ми розпочинаємо інформувати наших читачів щодо запровадження державою правових заходів і механізмів протидії розповсюдженню інфекції та частково здійснюватимемо їх правовий аналіз.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
У вас є особиста захисна маска?

Працювати стали довше: як організовують роботу на карантині

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Після переходу на роботу з дому через пандемію коронавірусу офісні працівники починають у середньому працювати на 2 год. довше, ніж на тій же роботі в офісі.

У Сполучених Штатах працівники в середньому додали до свого робочого дня по 3 год., збільшивши робочий час майже на 40%, повідомляє Bloomberg.

При цьому в європейських країнах - Великій Британії, Франції та Іспанії, а також у Канаді, робочий день продовжився в середньому на 2 год. - багато людей розпочинають роботу раніше, ніж зазвичай.

Читайте такожВідпустка не за власним бажанням. Як держава "допомагає" пережити карантин

За даними компанії NordVPN, більш ранній початок робочого дня може бути пов'язаний із відсутністю необхідності добиратися до офісу.

"Коли обмеження будуть зняті, думаю, багато компаній стануть набагато лояльнішими до роботи з дому", - зазначив експерт із цифрової конфіденційності NordVPN Teams Даніель Маркуссон.

За перші 2-3 дні карантину в Україні кількість резюме зросла на 80%. Роботу переважно шукають не початківці. До вакансій придивляється топменеджмент, професіонали з досвідом роботи понад 6 років. Вони перестраховуються на випадок, якщо завтра їхня компанія перестане існувати чи персонал скоротять.

 

Джерело:
До списку новин