Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир ВІТЧИЗНЯНА ПРОТИВІРУСНА НОРМОТВОРЧІСТЬ ЯК ПРОДОВЖЕННЯ СПІЛКУВАННЯ ЗЕ-КОМАНДИ ЗІ СВОЇМ ВИБОРЦЕМ

Ми розпочинаємо інформувати наших читачів щодо запровадження державою правових заходів і механізмів протидії розповсюдженню інфекції та частково здійснюватимемо їх правовий аналіз.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
У вас є особиста захисна маска?

Уряд нараховуватиме субсидії українцям, які втратили роботу під час карантину

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Кабінет Міністрів України 25 березня підтримав ініціативу призначення житлових субсидій громадянам, які втратили роботу в період карантину.

Для того, щоб отримати субсидії, українцям потрібно зареєструватися у службі зайнятості, зазначив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у телеграмі.

Крім того, Шмигаль додав, що на час карантину уряд збільшує субсидії для оплати ЖКП у середньому на 300 гривень. Механізм має запрацювати після ухвалення Верховною Радою закону про Стабілізаційний Фонд.

Читайте такожКабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України, карантин подовжено на місяць

Текстом постанови також забороняється у період карантину позбавляти громадян житлових субсидій. Голови ОДА з органами місцевого самоврядування мають забезпечити дотримання цих умов, – написав прем'єр.

Уряд хоче продовжити карантин в Україні ще на 30 днів, тобто до 24 квітня. 

Як уряд підтримує українців на час карантину

  • •  Міністерство соціальної політики ініціювало доплату пенсіонерам і тим, хто отримує соціальну допомогу. Вони додатково отримають тисячу гривень.
  • •  Крім того, ініційовано індексацію пенсій на 11% для усіх пенсіонерів, а також доплату тисячі гривень для людей, яким виповнилося 80 років і більше.Джерело:
До списку новин