Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир ВІТЧИЗНЯНА ПРОТИВІРУСНА НОРМОТВОРЧІСТЬ ЯК ПРОДОВЖЕННЯ СПІЛКУВАННЯ ЗЕ-КОМАНДИ ЗІ СВОЇМ ВИБОРЦЕМ

Ми розпочинаємо інформувати наших читачів щодо запровадження державою правових заходів і механізмів протидії розповсюдженню інфекції та частково здійснюватимемо їх правовий аналіз.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
У вас є особиста захисна маска?

Курс долара повернеться на позначку 25 грн за долар, а ціни зростуть на 15%, – економіст

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Цього року наша країна матиме дуже низький показник зростання ВВП – менше 2%.

Про це розповів економіст Олександр Охріменко.

«А якщо погано зростатиме показник ВВП, то і доходи населення зростатимуть так само. Тому у 2020 році зростання доходів громадян буде меншим, ніж у 2019 році», – уточнив він.

Курс валют при цьому, за словами економіста, може коливатися на рівні 25-26 грн за долар. «Але основна проблема не у курсі, а у тому, що ціни зростуть. От курс долара повернеться на позначку 25 грн за долар, а ціни зростуть на 15%», – наголосив Охріменко.

Читайте такожПадіння ринків: чому це має мене хвилювати?

При цьому паніку серед населення спровокував карантин – і ця паніка також суттєво вдарить по нашій економіці. Проблем додадуть і негаразди у світовій економіці», – впевнений він.

Наш Уряд зараз має діяти екстраординарно, адже існує загроза не тільки з точки зору охорони здоров’я через коронавірус, але й з точки зору ціноутворення, курсу, наявності чи відтоку валюти. Тому тут надзвичайні і жорсткі методи потрібні для врегулювання ситуації: зокрема обмежувати імпорт, щоб валюта не «тікала» з країни. Ще що важливо: ціни на нафту у світі впали, тому мають знизитися також ціни на газ у Європі. Отже, треба адекватно змінювати фінансові баланси «Нафтогазу», оскільки їм треба менше грошей на закупівлю. Також вони матимуть можливість знижувати ціни на газ для населення усередині країни. 

 

Джерело:
До списку новин