Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир ВІТЧИЗНЯНА ПРОТИВІРУСНА НОРМОТВОРЧІСТЬ ЯК ПРОДОВЖЕННЯ СПІЛКУВАННЯ ЗЕ-КОМАНДИ ЗІ СВОЇМ ВИБОРЦЕМ

Ми розпочинаємо інформувати наших читачів щодо запровадження державою правових заходів і механізмів протидії розповсюдженню інфекції та частково здійснюватимемо їх правовий аналіз.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
У вас є особиста захисна маска?

Українці похилого віку масово ігнорують вимоги коронавірусного карантину, - ДСНС

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Не зважаючи на посилені заходи карантину, літні люди продовжують  виходити на вулицю та займати довгі черги у банках, щоб оплатити комунальні послуги. Хоча саме вони знаходяться у зоні ризику. 

Про це розповіла речниця ДСНС Світлана Водолага. Також вона прокоментувала ситуацію зі спеціальними автівками, які інформують населення про карантин, використовуючи звуковий ролик. Рятувальники закликають людей не виходити на вулицю без необхідності, уникати місць зі скупченням людей, а також дотримуватись правил гігієни. Наразі такі автівки курсують і у інших містах України. За словами Водолаги, багато людей пенсійного віку ігнорують прохання залишатися вдома. Хоча саме їм варто бути найбільш обережними. 

Читайте такожМінсоцполітики навчить пенсіонерів користуватися онлайн-сервісами, щоб ті відмовились від готівкових розрахунків

"У нас люди похилого віку, які потрапляють у зону ризику, ні на що не зважаючи, о 7 ранку вже кудись їдуть. Ця ситуація характерна не тільки для Києва, але й для інших міст. Багато ми бачимо пенсіонерів, що стоять у банках, щоб оплатити комунальні послуги. Тобто у них є розуміння, що їм треба оплатити комунальні, але немає розуміння, що це для них ризик. Хочеться звернутися до людей, в яких є батьки похилого віку, щоб вони з ними попрацювали, пояснили, що треба сидіти вдома, забезпечили їх усім необхідним, і через інтернет сплатили комунальні послуги ", – сказала речниця ДСНС. 

Також Водолага зазначила – у четвер та п’ятницю на вулицях столиці можна було зустріти людей, що виходили на пікніки, але починаючи з вихідних, людей у Києві поменшало, хоча невідомо, що саме цьому найбільше посприяло – рекомендації МОЗ, інформація про нових заражених чи погода. Хоча хочеться вірити, що першопричиною є свідомість громадян.

 

До списку новин