Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир ВІТЧИЗНЯНА ПРОТИВІРУСНА НОРМОТВОРЧІСТЬ ЯК ПРОДОВЖЕННЯ СПІЛКУВАННЯ ЗЕ-КОМАНДИ ЗІ СВОЇМ ВИБОРЦЕМ

Ми розпочинаємо інформувати наших читачів щодо запровадження державою правових заходів і механізмів протидії розповсюдженню інфекції та частково здійснюватимемо їх правовий аналіз.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
У вас є особиста захисна маска?

У будинках для людей похилого віку в Іспанії знайшли понад 100 тіл померлих: звинувачують коронавірус

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
Влада Іспанії розпочала кримінальне розслідування після того, як у будинках для людей похилого віку було знайдено понад 100 тіл померлих. Працівники установ кажуть: через епідемію коронавірусу не мають фізичної змоги надати всім необхідну допомогу.

Міністерка оборони Іспанії Маргарита Роблес заявила, що військові, які на час епідемії надають посильну допомогу закладам для людей похилого віку, знайшли там «стареньких, яких покинули напризволяще, якщо не мертвими у ліжку», передає El Pais.

Ідеться, за повідомленнями іспанських ЗМІ, про понад 100 померлих.

Роблес додала, що правоохоронні органи Іспанії почали розслідування за фактом ненадання допомоги людям похилого віку у спеціалізованих закладах. Працівники таких закладів подекуди просто не з’являлися на роботу після початку епідемії коронавірусу в країні.

Читайте такожУ Німеччині люди похилого віку залишаються без догляду через масовий виїзд заробітчан

Водночас вони стверджують: їх змушують працювати в небезпечних умовах і без належного обладнання. Крім того, похоронні служби не з’являються вчасно, аби забрати померлих через коронавірус, збільшуючи ризик поширення SARS-CoV-2.

«Працівники жертвують собою, (працюють — ред.) без ресурсів, медичної підтримки і захисного обладнання», — заявив Хосе Мануель Рамірес, глава Асоціації керівників та менеджерів закладів соціального забезпечення Іспанії.

Зазначимо, що загальна кількість інфікованих SARS-CoV-2 в Іспанії складає 39763 — станом на зараз це друга після Італії європейська країна за кількістю випадків коронавірусу.

 

Джерело:
До списку новин