загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

5 простих правил щастя від 92-річної пані

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

92-річна мініатюрна пані о восьмій ранку була вже повністю одягнена, акуратно зачесана та мала зі смаком зроблений макіяж, хоча бачила вона погано. Жінка була готова до переїзду в будинок для людей похилого віку.

Її чоловік не так давно помер, й у неї не було іншого вибору. Попри довгі години терплячого очікування, вона лише мило усміхнулася, коли їй повідомили про те, що її кімната готова.

Дорогою до ліфта їй описали її майбутню крихітну кімнату, в тому числі, як виглядають фіранки на вікнах. «О, вони мені сподобаються», - відповіла жінка з натхненням 8-річної дитини, яка щойно отримала в дар цуценя.

«Пані Джонс, краще вам все побачити на власні очі... Просто почекайте трохи».

Читайте також:  12 сайтів, де можна читати або завантажити книги безкоштовно та легально

«Це не має жодного значення, - відповіла вона.

- Щастя - це те, що ти вирішуєш заздалегідь. Припаде до смаку мені моє нове помешкання чи ні, залежить не від того, як розставлені меблі, а від того, як влаштований мій розум. Я вже вирішила полюбити цю кімнату. Такі рішення я приймаю щоранку - одразу після того, як прокидаюся. У мене є вибір: я можу провести весь день в ліжку, згадуючи про свої хвороби й частини тіла, які більше мене не слухаються, або встати з ліжка, відчувши радість та вдячність за цей день. Кожен день я приймаю як справжній дар, й поки я жива, цілком концентруюся на поточному дні й на тих приємних спогадах, які зберегла».

І ще вона сказала: «Старість - це як банківський рахунок: ти знімаєш гроші, які поклав на нього. Тому раджу вам покласти на свій банківський рахунок спогадів якомога більше моментів щастя. І я все ж ще продовжую робити свої внески».


Потім вона розповіла про свої 5 простих правил щасливої людини:

1. Очисть своє серце від злоби.

2. Очисть свій розум від турбот.

3. Намагайся жити якомога простіше.

4. Намагайся віддавати якомога більше.

5. Не очікуй надто багато.

 

Джерело:
До списку новин