загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Тест на уважність: знайдіть на фото 10 облич, де всі бачать тільки 5

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На малюнку зображено дерево, на якому потрібно знайти обличчя людей. Цікаво, скільки людських облич вдасться відшукати саме вам! Більшість людей з першого погляду знаходить 5 облич, але їх набагато більше. Не кожен здатний відшукати усі. Спробуйте розгледіти мінімум 10 облич, а хтось, можливо, знайде і більше.

 

Відпочиньте від домашніх справ, та уважно подивіться на дерево. Скільки ж облич заховано в кроні? Підключіть свою увагу і розвантажте трохи голову.

Читайте такожПерша тварина, яку ви побачите на фотографії, багато розповість про вашу особистість

 

Малюнок називається “Дерево національних лідерів”. Гілки намальованого дерева утворюють силуети чоловічих і жіночих облич, які невідомий художник майстерно помістив на картині.

Якщо вам швидко вдалося знайти усі обличчя, то ви маєте феноменальну пам’ять і дуже уважні до деталей. Однак, не турбуйтеся, якщо вам відразу не вдалося відшукати людські силуети. Дайте собі більше часу, попросіть близьких допомогти в пошуках. Нехай подібні завдання даються вам нелегко, але чим більше ви будете виконувати тестів на уважність, тим легше вам будуть даватися наступні головоломки.

Нижче даємо підказку для тих, хто хоче перевірити себе! Тепер побачили всі обличчя? Як все просто, скажіть?!

Джерело:
До списку новин