загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Сьогодні – страсна середа. Що потрібно робити цього дня?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Триває страсний тиждень – період згадки про страждання Ісуса Христа заради спокутування людських гріхів.

За Біблійними текстами,саме в середу Ісус Христос прийшов разом із учнями у будинок фарисея Симона. Там до Нього підійшла блудниця. Вона припала до ніг Спасителя і з великим каяттям власними сльозами почала омивати Його ноги і витирати їх своїм волоссям. Юдейський законник Симон обурився – як може негідна жінка доторкатися до Христа. Однак, Ісус відпускає їй гріхи, і таким чином, зцілює все її єство, яке відродилося для нового, чистого життя.

Історія Евангельської блудниці є для вірян не що інше, як приклад справжнього каяття, до якого востаннє перед розп’яттям кличе нас Господь. Саме в середу Іуда зраджує Спасителя. Розповідає отець Миколай Храпач:

« - Ми знаємо із Євангелія, в середу Іуда Іскаріотський, один з учеників Спасителя, спокусився на диявольську принаду. Сріблолюбство перемогло в Іуді, диявол його подолав, і він продав свого учителя за тридцять срібняків. Про це згадує церква у Велику Середу, і в кожну середу тижня протягом цілого року. Крім особливих загальних тижнів, коли визначає церковний устав. Ці дні є пісними днями, особливих духовних подвигів для православних віруючих. Колишній апостол зраджує Царя Всесвіту всього лиш за 30 срібняків – ціну дешевого раба. Пізніше він злякається, запропонує повернення грошей, але законники зречуться цих монет. Іуда, вступивши на шлях диявола, повністю віддасть йому свою душу. Ця повчальна подія застерігає кожну людину від зради Господа своїми вчинками та нерозкаяними гріхами. Водночас вона нагадує, що ми ніколи не повинні впадати у відчай і піддаватися злим силам, а знати, що Спаситель завжди прийме наше каяття».

Традиції та звичаї:

Страсна середа – день молитовний, категорично не можна сваритися та засуджувати інших людей. Натомість потрібно займатися благодійністю, допомагати стареньким та хворим.

 

Джерело:
До списку новин