загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чи зараховувати до страхового стажу період відпустки по догляду за дитиною до трьох років. Роз’яснення ФСС

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Від тривалості страхового стажу працівника залежить розмір допомоги для оплати лікарняних.

ФСС нагадує, що страховий стаж — це період (строк), протягом якого особа підлягала страхуванню у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та за який щомісяця сплачено страхові внески в сумі не менше, ніж мінімальний страховий внесок.

Читайте такожЧи можуть відмовити у пенсії без атестації

Для працівників, які мають страховий стаж до 3 років, розмір допомоги складає від 50% середнього доходу. Працівники, які мають страховий стаж понад 8 років, отримають до 100% середнього доходу. Для обчислення стажу використовують дані персоніфікованого обліку відомостей про застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування. Відповідні довідки форми ОК-5 та ОК-7 про страховий стаж можна отримати дистанційно на вебпорталі ПФУ.

Фонд соціального страхування зауважує, що відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку є виключенням – вона включається до страхового стажу як період, за який сплачено страхові внески, виходячи з розміру мінімального страхового внеску. Також таким виключенням є отримання виплат за окремими видами соціального страхування, крім пенсій усіх видів (за винятком пенсії по інвалідності).

Наразі працюють регіональні гарячі лінії Фонду, за якими можна:

•   дізнатись стан фінансування свого лікарняного, декретних і страхових виплат;

•   отримати консультації щодо розрахунку допомог;

•   дізнатись правила подачі заяв-розрахунків в умовах карантину;

•   отримати інформацію про зміни в оплаті лікарняних на час пандемії тощо. 

 

 

Джерело:
До списку новин