загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

З ними впорається далеко не кожен: 5 порід собак, які домінують над людиною

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Деякі породи собак мають неймовірно складний характер: їх важко навчити і показати свій авторитет.

Вони не підходять в якості першого серйозного вихованця: господар повинен мати хороший досвід спілкування та управління домінантними тваринами.

З якими породами доведеться проявити твердість характеру:

Американський пітбуль

Особливо складним характером володіють пси: вони так і норовлять посісти місце вожака зграї. Ставити тварину на місце потрібно в ранньому віці, оскільки саме в цей період часу проходить соціалізація.

Читайте такожЯких собак не варто заводити, якщо не готові або не можете проводити з ними багато часу

Якщо ви не покажете пітбулю, хто в домі головний, то він може ігнорувати ваші команди, самостійно приймати рішення, погано поводитися на прогулянці.

Не варто також забувати про те, що при домінантній поведінці американського пітбуля можливі серйозні наслідки його агресивної поведінки.

Акіта-іну

Порода собак, яка родом з Японії. У Країні висхідного сонця собака користується великою повагою. Акіта-іну може стати справжнім відданим другом для сім'ї, однак є ряд нюансів.

Наприклад, представники породи можуть проігнорувати виконання команди, якщо вважатимуть, що у неї немає ніякого сенсу. До того ж, ця собака нікому не підпорядковується: з нею можна встановити тільки рівноправні партнерські відносини.

З дітьми вони ладнають, але на прогулянку їх двох не відправиш: акіта-іну не побачить в дитині авторитету і буде ігнорувати її команди.

Тибетський мастиф

Довгий час ця порода собак була надбанням лише Тибету. У тварини багата історія і непростий характер. Тибетському мастифу потрібна тверда рука людини з характером: інакше він буде довіряти своїй думці більше, ніж вашій.

Річ у тім, що в Тибеті вони використовувалися в якості охоронців для домашньої худоби, тому звикли діяти незалежно.

Якщо ви не встановите правильні відносини з тибетським мастифом, то вам буде важко відправитися на прогулянку з-за його значних розмірів.

Кане-корсо

Ця порода належить до собак, які билися з гладіаторами на аренах Стародавнього Риму і нападали на диких тварин, тому агресія в них є на генному рівні. Настійно не рекомендується заводити породу тим, хто не готовий витратити час і сили на її навчання.

Якщо вчасно не придушити агресивність, то ви отримаєте некеровану тварину, яка у багато разів перевершує вас по силам.

Крім іншого, кане-корсо дуже ревниві тварини.

Кавказька вівчарка

Як і у випадку з американськими пітбулями, проблеми з домінантною поведінкою виникають у псів: вони не сприймають серйозно слабкого і м'якого господаря, починаючи ним керувати.

Кавказьку вівчарку потрібно підлаштовувати під себе з ранніх місяців: тоді ви отримаєте слухняного і надійного охоронця для будинку і вірного друга для всієї родини.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

 

Джерело:
До списку новин