загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Реалістичний прогноз від ООН: вакцина від COVID-19 – через два з половиною роки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Реалістичний прогноз від ООН: вакцина від COVID-19 – через два з половиною роки.

Спеціальний представник Всесвітньої організації охорони здоров'я із боротьби з коронавірусом Девід Набарро зазначив, що життя людей, можливо, ніколи більше не буде таким, як до пандемії COVID-19 і людству доведеться звикати до нових реалій. 

«Ми змінимо нашу поведінку, щоб мінімізувати загрози, які з ним пов'язані, – вважає Набарро. – Ми знаємо, що в деяких місцях це буде зробити особливо важко. Але ми навчимося і відпочивати, і працювати, і спілкуватися, і проводити час з близькими. Фактично, це стане частиною нашого життя».

За оцінками ВООЗ, ситуація буде схожа з появою ВІЛ – вчені знайдуть методи терапії, але вірус нікуди не зникне. Для повного контролю над поширенням коронавірусу людству знадобиться не менше п'яти років, вважають в організації.

В Європейському агентстві лікарських засобів заявили, що за найоптимістичнішими підрахунками, вакцина від коронавируса з'явиться приблизно через рік. Глава агентства Марко Кавалері сказав, що скептично ставиться до заяв про те, що розробки вакцини закінчаться вже до вересня.

Девід Набарро погоджується, що навіть після появи вакцини пройде досить тривалий час перш, ніж світ зможе відчути позитивні результати.

Однак він говорить про ще більш тривалий період.

«Потрібно забезпечити вакцинацію всього населення Землі, а це величезний проект. Тому хочу сказати всім – приготуйтеся, що вакцина у нас з'явиться приблизно через два з половиною роки», – вважає спеціальний представник ООН.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

Джерело:
До списку новин