загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Через пандемію коронавірусу рівень бідності в Україні може перевищити 50%, - ЮНІСЕФ

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У бідності опиниться більше як половина українських дітей.

Через пандемію коронавірусу рівень бідності в Україні може перевищити 50%, такий песимістичний прогноз опублікувала ЮНІСЕФ у доповіді про вплив коронавірусу на бідність в Україні.

За даними організації, до пандемії рівень бідності за абсолютним критерієм в Україні становив 27,2%, в кращому випадку він виросте до 43,6%, а в гіршому – до 50,8%.

Що стосується дітей, то очікується, що в бідності опиниться від 51,3% до 58,5% дітей, тоді як в докризовий період рівень бідності серед дітей становив 32,9%.

За оцінками ЮНІСЕФ, за інших рівних умов Україна може очікувати, що за менш загрозливим сценарієм кількість осіб, які живуть у бідності, збільшиться на 6,3 млн осіб, зокрема 1,4 млн дітей, тоді як за більш загрозливим сценарієм цей показник збільшиться на 9 млн, зокрема 1,8 млн дітей, і в найгіршому сценарії у сфері подолання бідності Україна буде відкинута на 3 роки.

Швидше за все, в найбільш нестабільних умовах перебувають сім'ї, яким складно диверсифікувати доходи, серед них домогосподарства з трьома і більше дітьми, одинокі батьки з дітьми, домогосподарства з дітьми до трьох років, одинокі пенсіонери, старші за 65 років.

Наголошується, що прогнози організації враховували, що карантинні заходи триватимуть до 24 квітня, а як базовий економічний сценарій на поточний рік взяли такі докризові показники: ВВП – 103,5%, інфляція – 105%, мінімальна зарплата - 4723 грн, мінімальна пенсія – 1676 грн, середня номінальна зарплата - 12 043 грн, а реальна – 11 440 грн.

Нагадаємо, економічна криза, яку викликала пандемія коронавірусу, став найбільшим з часів Великої депресії 1929-1930-х років. За словами глави Міжнародного валютного фонду Крісталіни Георгієвої, МВФ прогнозує падіння показника ВВП на душу населення для 170 країн світу, хоча ще кілька місяців тому прогнозували зростання цього показника для 160 країн. 

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

 

Джерело:
До списку новин