загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Американський інженер розповів, як вижити у ліфті, що падає — і це не стрибок

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Сучасні конструкції ліфтів, з технічної точки зору, вважаються досить безпечними.

Але, у світі працює величезна кількість ліфтів, механізми яких вже зносилися. Звичайно, служби, відповідальні за безпеку ліфтів, проводять їх регулярну перевірку, але іноді, випадки падіння підйомників абсолютно непередбачувані.

Що ж робити людині, яка в момент падіння ліфта опинився в ньому. Природно, що кожному хочеться залишитися в живих. Всупереч розхожій думці, що потрібно присісти або підстрибнути в момент приземлення ліфта, вони не є кращими способами виживання.

Так вважає Елліот Франк, вчений з Массачусетського технологічного інституту.

Читайте також5 популярних міфів про зарядку телефону

Робота інженера полягає, зокрема, у вивченні безпеки підйомників.

Експерт пояснив, чому два вищеописані способи не допоможуть уникнути смертельних травм. Якщо присісти навпочіпки, то можна отримати травми колінних суглобів і хребта.

Якщо ж підстрибнути в момент приземлення падаючого ліфта, то можна отримати травму голови. Крім того, знаходячись у закритому просторі складно визначити потрібний момент, коли слід підстрибнути.

Інженер вважає, що якщо вже ви опинилися в падаючому ліфті, то краще за все, лягти на підлогу, животом вниз, і обхопити голову руками. В такому разі, сила удару розподілиться по всьому тілу і вдасться уникнути серйозних травм.

Природно, інженер зазначив, що багато чого ще залежить від інших факторів, наприклад, від висоти поверху, з якого почалося падіння ліфта.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

Джерело:
До списку новин