загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Ось чому 50-річні жінки притягують молодих чоловіків, як магніт

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Причин привабливості зрілих жінок.

Звичаї суспільства та його поняття з часом змінюються. Якщо раніше приховували зв'язок з молодим коханцем, то зараз це досить престижно. А ось чим керуються чоловіки, вибираючи в подруги жінку старше себе?

Розглянемо причин привабливості 50-річних жінок для молодих чоловіків.

Самодостатність

Шлюби з молодими жінками прирікають чоловіків на постійне почуття обов'язку. Повинен приділяти їй час на дозвіллі, купувати дорогі подарунки, забезпечити родину квартирою, машиною. Список зростає з народженням дитини. Чоловік обростає всілякими «боргами».

Зрілі жінки не вимагають від чоловіків приділяти їм багато часу або грошей. Вони вже досить самостійні.

Фінансова незалежність

Молоді жінки та дівчата вважають, що обранець повинен їх повністю забезпечувати, адже самі вони ще не досягли фінансової стабільності. Чоловіків це напружує.

Читайте такожЩо таке любов

Зрілі жінки володіють якоюсь «фінансовою подушкою безпеки», яку створили за багаторічну діяльність. Вони не розглядають чоловіка, як джерело доходу.

Відверті відносини

Володіючи багатим життєвим досвідом, дами завжди можуть зрозуміти обставини, в які потрапив партнер. Вони вислухають, поспівчувають і дадуть слушну пораду. Чоловікам немає потреби хитрувати з ними, вони відверто розкривають свої карти.

Молоді дівчата влаштовують скандали з будь-якого приводу, дратуючи своїх улюблених.

Стабільне суспільне становище

До 50-ти років жінки досягають стійкого положення в суспільстві та продовжують вести бізнес. Молодих коханців вони можуть протегувати своїм діловим партнерам, а можуть і нагородити стартовим капіталом для відкриття своєї справи.

Відсутність комплексів

Вікові жінки поводяться більш розкуто, ніж молоді дівчата. Багатий інтимний досвід підказує їм, що «скутість» в житті не йде на користь.

Вони дозволяють собі експериментувати в любовному житті, вони активні й мудрі. Це їхня перевага.

Стосунки без зобов'язань

Коли жінці 50 років, відносини з чоловіком будуються виключно заради кохання. Вони не тягнуть обранців в ЗАГС і не лякають вагітністю. Пристрасть, емоції, задоволення — ось що є метою стосунків.

Молодим жінкам варто задуматися над причинами вибору більш старших подруг їхніми ровесниками, інакше залишаться одні.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

Джерело:
До списку новин