загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Уряд повідомлятиме про подорожчання соціальних товарів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Кабмін прийняв постанову "Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають важливу соціальну значущість і протиепідемічне призначення". Документ передбачає декларування змін роздрібних цін у разі їх збільшення на окремі категорії товарів, повідомила пресслужба уряду.

Щоб максимізувати цей процес і зробити його прозорим, на період карантину запустили новий сервіс для внесення цін, а також дашборд, де українці можуть відстежувати зміни вартості товарів.

Читайте такожПродукти харчування та комуналка: Держстат показав структуру витрат населення

Нововведення стосується таких товарів:

* протиепідемічного призначення: антисептики, дезінфектори, окремі лікарські препарати та засоби індивідуального захисту;

* істотної соціальної значущості: хліб, молоко, крупа тощо.

Наприклад, бізнес через кабінет інформує про зміни цін на товари в разі зростання більш ніж на 5%. Інформація зберігається в центральній базі даних у вигляді єдиного реєстру.

Своєю чергою інспектори Держпродспоживслужби за допомогою Кабінету здійснюють моніторинг без зайвої комунікації з бізнесом. А українці стежать за змінами цін у публічному дашборді.

При цьому декларування цін - тимчасовий захід на період карантину. Пізніше ринок повернеться до звичайного режиму саморегуляції.

 

Джерело:
До списку новин