загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Карантин: Як дистанційно отримати послуги Пенсійного фонду?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

ПФУ пропонує скористатися онлайн-сервісами під час карантину.

Як повідомило Міністерство соціальної політики, послуги Пенсійного фонду у період карантину так само доступні для людей, однак переведені у дистанційний формат, що було б зручніше і безпечніше для старших людей, які під час епідемії перебувають у зоні ризику.

На вебпорталі електронних послуг ПФУ, на який можна перейти за посиланням, розміщені кнопки, за якими можна зробити запит на ту чи іншу послугу.

Завдяки онлайн-сервісам можна отримати такі послуги:

– подати заяву на призначення пенсії за принципом “одне відвідування”. Цей сервіс дає можливість подати документи для призначення пенсії, або  заяву про перерахунок пенсії в електронному вигляді;

– одержати довідки, достовірність яких підтверджена QR-кодом. Зокрема, це – форми ОК-5/ОК-7, довідка про розмір пенсії, відомості про виплачену зарплату, страховий стаж, тощо;

– подати анкету застрахованої особи для внесення, змін чи уточнення даних в Реєстр(і) застрахованих осіб;

– активувати послугу безкоштовного СМС-інформування (щодо призначення/перерахунку пенсії; сплати страхових внесків роботодавцем та страхового стажу особи);

– подати звернення, заяву, скаргу, чи пропозицію до Пенсійного фонду.

Це не повний перелік послуг, які дистанційно надає ПФУ. Зайшовши на онлайн-сервіс, можна ознайомитися з повним їх переліком.

Втім, не всі пенсіонери користуються інтернетом, отже, онлайн-сервісами не зможуть скористатися. Для них діють звичні телефонні сервіси. Так, потрібну інформацію можна одержати, зателефонувавши до контакт-центру ПФУ за такими номерами телефонів: 0 800 503 753,   044 281 08 70,   044 281 08 71. Телефонувати можна з понеділка по п’ятницю з 8 до 20 години, у суботу – з 8 до 14 години.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

Джерело:
До списку новин