загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Не програмісти: назвали найбільш затребувану вакансію

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У травні роботодавці найчастіше шукали водіїв. Розмістили 5,2 тис. вакансій. Це на 16% більше, ніж у квітні. Пропонують у середньому зарплату 18 250 грн.

Також популярні продавці — кількість пропозицій зросла за місяць на 37%. Їм готові платити в межах 8 500 грн.

На третьому місці комплектувальники із середньою зарплатою в 11 000 грн. Приблизно стільки ж вакансій розмістили для штукатурів, але пропонують їм удвічі більшу зарплату — 22 500 грн, за даними OLX Робота.

Читайте також"Дуже важко вижити". Чому українці масово рвуться на роботу за кордон

Українці в травні найбільше цікавилися вакансіями в торгівлі. На другому місці за популярністю "Транспорт і логістика". Кількість охочих знайти роботу в барах та ресторанах зросла за місяць на 122%. У середньому кожною вакансією цікавилося 7 осіб. Роботу в салонах краси та перукарнях шукало удвічі більше людей, ніж у квітні. На одну пропозицію в сфері будівництва відгукувалося по 8 осіб.

Cеред причин проблемності ринку праці в Україні - скорочення та старіння населення. За даними Світового банку, посідаємо 12-е місце у світі за темпами скорочення населення. На 10 працюючих в Україні припадає 11 пенсіонерів. Як наслідок, Пенсійний фонд вимагає постійних дотацій з державного бюджету, заявили в Нацбанку. Також продуктивність праці, попри зростання протягом останніх 15 років, досі залишається низькою.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

Джерело:
До списку новин