загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Михайло Поплавський зібрався “купувати” молодих жінок: “Багаті чоловіки старими не бувають”

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Михайло Поплавський завів Tik Tok і опублікував там короткий дискримінаційний ролик про жінок – жінки зображені як речі, які можна “купити”.

Ролик з’явився на Tik Tok Михайла Поплавського. 

На відео 70-річний ректор Університету культури та мистецтв вихваляється пачкою грошей в руках, після чого каже: “Багаті чоловіки старими не бувають”. Після цього до нього підходять дві дівчини в червоних сукнях. 

Меседж в цьому ролику, очевидно, наступний: молодим жінкам байдуже, з чоловіками якого віку вступати в стосунки, якщо вони багаті. 

По-перше, це створює стереотип про те, що жінки завжди хочуть жити за рахунок чоловіків. Другий важливий момент – це те, що жінки зображаються як речі, які можна купити. 

Нагадаємо, що проблема сексизму, тобто дискримінацї за статевою ознакою, дуже госто стоїть в Україні та в усьому світі.

В сексистський скандал у травні потрапило Міністерство охорони здоров’я через плакати на тему карантину: на них зображена жінка, яка “робить вологе прибирання кожен день”, та чоловік, в якого “нарешті з’явився час закінчити курси”.

Варто звернути увагу на те, що переважно домашня робота та виховання дітей, так звана “невидима праця” і без того лягають на плечі жінок і це зовсім не ок. Плакати, подібні до тих, що опублікувало МОЗ, лише нормалізують це явище. 

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

Джерело:
До списку новин