загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українці стали жити довше: в країні зросла тривалість життя

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За даними Державної служби статистики, середній вік, до якого доживають українці, – 71 рік 4 місяці, що значно більше, ніж 5 років тому (69 з гаком років).

Але все одно середній вік на 8-10 років нижче, ніж в країнах Європи. Втім, тривалість життя українських чоловіків і жінок значно відрізняється – 66 років 3 місяці і 76 років 2 місяці, тобто різниця на користь жінки – 10 років, тоді як в Європі така різниця не перевищує п’яти років. До речі, у 2015 році тривалість життя чоловіка була 63 роки 8 місяців, жінок – 74 роки 9 місяців.

Експерти кажуть, що така різниця обумовлена ставленням до життя у чоловіків і жінок – українські чоловіки в молодості більш схильні до травматизму, а в зрілому та літньому віці значно безвідповідальніше ставляться до свого здоров’я, ніж жінки.Джерело:
До списку новин