загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

5 речей, які не можна викидати з будинку, аби не викинути власне щастя

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Ми часто збираємо різні речі, так як шкода викидати. Проте, регулярно це варто робити, адже накопичений мотлох затримує в будинку негативну енергетику. Але є речі, які категорично не можна викидати, інакше з ними можна "викинути" своє щастя.

Що не можна відправляти на смітник?
 
Хліб
 
Раніше хліб цінувався на вагу золота і в багатьох культурах він був священним. Вважається, що викинувши хліб, ви накликаєте на себе бідність і голод. Але якщо хліб став черствим, що робити? Віддати його птахам. Таким чином ви поділитеся хлібом з нужденними і притягатимете в своє життя щастя.
 
Ікони і Біблію
 
Раніше ікони, Біблію, натільні хрести не можна було викидати ні в якому разі. Їх передавали з покоління в покоління. Якщо вам не потрібні ікони, краще занести їх до церкви.
 
Весільна сукня і фата
 
Якщо не хочете розлучитися з подружнім щастям, тоді бережіть фату і весільну сукню, як зіницю ока. Позбавлятися від сукні з фатою можна тільки в разі розлучення. Також не рекомендують передавати їх у спадок, щоб ваше сімейне щастя залишилося з вами.
 
Годинники
 
Робочі годинники не можна викидати ні в якому разі, так ви «викидаєте» свій час. Також викинутий годинник може провокувати сварки в родині. Якщо ви хочете від нього позбутися, то краще розібрати на дрібні детальки, винести до сміттєвого бака і сказати: «Спасибі, що добре служили. Відпускаю на спокій, щоб інших хазяїв не знали ».
 
Фотографії
 
Те, що наші зображення несуть енергетику - давно всім відомо. Викидаючи фото, ви викидаєте «частинку людини». Якщо зображення потраплять в руки до поганих людей, то вони можуть нашкодити через них. Фото прийнято спалювати, примовляючи: «Все погане йде, а хороше залишається і приходить».
 
Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими
 
Джерело:
До списку новин