загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Мінфіні впевнені, що в Україні немає проблем з виплатою пенсій

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Про це повідомила прес-служба Міністерства фінансів України з посиланням на заступника міністра фінансів Романа Єрмоличева.

"Загальні витрати бюджету Пенсійного фонду сягають 481 мільярд гривень. Основними джерелами покриття цих витрат є надходження зі сплати єдиного соціального внеску та кошти держбюджету. У червні цього року сплата ЄСВ зросла у порівнянні з червнем минулого року. Тобто просіли квітень-травень, червень, але пішов в плюс на 449 мільйонів гривень", - цитує прес-служба Єрмоличева.

За його словами, найменша пенсія в Україні встановлена на рівні прожиткового мінімуму й становить 1712 гривень. Але є окремі категорії пенсіонерів, у яких мінімальна пенсія буде більше.

"Наприклад, жінка, маючи страховий стаж 30 років, а чоловік - 35, отримують мінімальну пенсію у 2100 гривень. Найбільша обмежена десятьма прожитковими мінімумами. Станом на 1 липня це 17 тисяч 120 гривень", - наводяться в повідомленні слова міністра.

При цьому Єрмоличев підкреслив, що окрема категорія пенсіонерів, для яких подібного обмеження немає, це судді – у них середній розмір пенсій становить близько 45,9 тисячі гривень.

"Загалом пенсіонерів в Україні 11 мільйонів пенсіонерів, які отримують 2-4 тисячі гривень - близько 9 мільйонів", - цитує прес-служба Єрмоличева.

Як повідомляв УНІАН, Пенсійний фонд України провів перерахунок пенсійних виплат з 1 липня 2020 року у зв'язку зі збільшенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 1638 гривень до 1712 гривень.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими

 

Джерело:
До списку новин