загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні збільшать мінімальну зарплату: в Раді з'явився текст закону

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Мінімальну зарплату пропонується підвищити уже з 1 вересня

У Верховній раді з'явився текст законопроекту №3963 авторства президента Володимира Зеленського щодо підвищення мінімальної зарплати в Україні. У разі прийняття мінімалку можуть підвищити до 5 тисяч гривень.

Про це свідчать дані на сайті ВР.

Зокрема, проект пропонує збільшити мінімальну зарплату на 5,86% до 5 тисяч гривень з 1 вересня.

Водночас з метою збереження співвідношення між розмірами посадового окладу працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери та мінімальною зарплатою збільшуються видатки на підвищення розміру посадового окладу працівника 1 тарифного розряду ЄТС. Його розмір становитиме 2 225 гривень (підвищення складе 5,86%).

Додаткові видатки на оплату праці у зв’язку із підвищенням розмірів мінімальної зарплати та посадового окладу працівника 1 тарифного розряду ЄТС хочуть забезпечити завдяки економії видатків за бюджетною програмою "Обслуговування державного боргу".

Ця сума складе 3,5 млрд гривень. Вона виникла у зв’язку із відхиленням фактичного курсу національної валюти стосовно іноземних валют порівняно з прогнозним курсом.

Крім того, ураховуючи пропозицію підвищення мінімалки, пропонують збільшити планові податкові надходження на 541,3 млн грн, у тому числі з податку та збору на доходи фізичних осіб - на 461,3 млн грн і податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) з урахуванням бюджетного відшкодування - на 80 млн гривень.

Нагадаємо, Зеленський у четвер, 6 серпня, зареєстрував у Верховній раді законопроект про підвищення мінімальної зарплати.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

 

Джерело:
До списку новин