загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У них своя психологія — 7 дій, за які кішка вас зненавидить

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Як перетворити вихованця у свого ворога.

Не у всіх власників тварин складаються відносини з кішками: завжди важливо враховувати той факт, що у вихованця своя психологія.

Тому деякі дії їй можуть бути настільки неприємні, що кішка запросто стане вас ненавидіти.

Яких дій варто уникати, якщо ви не хочете стати ворогом вашої тварини:

1. Не варто насильно діставати її з укриття: якщо кішка сховалася, то їй потрібен час для того, щоб позбутися від стресу. Якщо ж ви станете насильно примушувати покинути надійне укриття, то "спасибі" вона вам явно не скаже.

2. Лоток завжди повинен бути чистим — прибирайте фекалії своєчасно і мийте сам туалет. Кішки тонко реагують на запахи, тому брудний лоток запросто вважається особистою образою.

3. Не будіть кішку, коли вона спить. По-перше, це нікому не припаде до вподоби. По-друге, ця дія шкодить здоров'ю домашнього вихованця.

4. Привчайте до водних процедур поступово: якщо ви вперше понесете в ванну дорослу тварину, то це може стати справжнім шоком.

5. Якщо кішці щось не до вподоби, то не варто зі шкідливості продовжувати повторювати цю дію: так ви тільки налаштуєте тварина проти себе.

6. Не чіпайте животик свого улюбленця: якщо кішка вам його показує, то це явна ознака довірчих відносин. Як тільки ви починаєте лоскотати або чіпати вразливе місце, то кішка починає знову боятися за своє життя.

7. Бити кішку не варто. Фізичне насильство не допоможе вам вибудувати нормальні довірчі відносини. До того ж такий метод виховання не працює.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

Джерело:
До списку новин