загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чому кішки відгукуються на "киць-киць", а в інших країнах на інші заклики

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Чому кішки, як вуличні, так і домашні, відгукуються на «киць-киць».

Чому кішки відгукуються на «киць-киць», цікавить багатьох людей. Цей стандартний заклик люди звикли часто використовувати і вже сприймають його, як щось природне. Тому з'являється почуття, що всі кішки інстинктивно повинні реагувати на дану фразу і усвідомлювати, що від неї вимагається.

Причини, за якими кішки відгукуються на звичний заклик

Існує думка, що в даному заклику кішка чує високочастотний звук «ц». Інші вважають, що дані звуки нагадують їм шурхіт мишок.

Однак, якщо закликати таким чином кішку за кордоном, то в результаті вона може не відреагувати ніяк. Виходить, що вся справа не в цьому звуці. Насправді все просто, промовляючи заповітний заклик, господар вихованця запрошує його поїсти або пограти, погладити. Тому цей звук залишається незмінним упродовж тривалого часу. А питання про те, чому в різних державах саме ця традиція закликання кішок, варто задати філологам, ніж, зоологам.

Тепер стає ясно, з якої причини кішки на вулиці в Україні відгукуються на цей заклик, також, як і домашні. Тому що люди привчили їх до цього самі. Навіть діти знають, як закликати кішок.

Ці тварини дуже важко піддаються дресурі, проте їх можна привчити відгукуватися на прості звуки. Господарі дорогих порід кішок дуже часто переживають про те, що їхні улюблені вихованці можуть відгукнутися на звичний заклик і їх можуть викрасти або постраждати від жорстоких дій недоброзичливо налаштованих людей.

У даній ситуації можна навчити кошеня відгукуватися на інший заклик. Так можна привчити його відгукуватися на «міну-міну» або по-іншому, збираючись пригостити кошеня смачненьким.

Як звуть кішок в інших країнах

У різних країнах кішок звуть по-різному:

-     французи звуть своїх улюбленців «міну-міну»;
-     жителі США, також як і англійці, гукають їх «кирі-кирі»;
-     в Японії можна почути «ойде-ойде»;
-     кішки з Голландії відгукуються на «пусь-пусь»;
-     італійці звуть їх «мічу-мічу»;
-     китайці кличуть кішок «ц-ц-ц»;
-     кішки в Сербії відгукуються на заклик «маци-маци»;
-     такий заклик на арабській мові звучить як «киш-киш».

Виходить, що в різних державах цей заклик кішки сприймають як своє інше ім'я. Їм все одно, каже її господар «кирі-кирі» чи «киш-киш», аби пригостив смачненьким і погладив.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

Джерело:
До списку новин