загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Мінсоцполітики пояснили, на які виплати мають право громадяни з інвалідністю

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко розповів, які є варіанти соціальних виплат для людей з інвалідністю.

Чиновник відповідав на запитання глядача про те, чому він отримує трохи більш ніж 1700 гривень.

"Тут питання – пенсія чи соціальна допомога. Тому що більшість осіб з інвалідністю, через те що вони належали до непрацездатної категорії населення або взагалі не мають трудового стажу, або його мають менше ніж необхідно для призначення пенсій – у такому випадку призначається державна соціальна допомога, яка дорівнює 100% прожиткового мінімуму, що на сьогодні є 1712 грн", — сказав він.

Музиченко зазначив, що отримати й пенсію, і соціальну допомогу неможливо.

"Людина має право вибору – або соціальну допомогу як особа з інвалідністю, або пенсію, в тому числі у зв'язку з інвалідністю. Але все залежить від наявного страхового стажу. При цьому, якщо людина з інвалідністю має важке захворювання, вона також може ще оформити допомогу з догляд", — сказав він.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

Джерело:
До списку новин