загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Затримки виплат, заплат і пенсій: в Україні хочуть ввести компенсації

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Україні хочуть ввести компенсації затримані пенсії, зарплати чи соціальні чи виплати. Про це NNS  повідомляє з посиланням на інформаційне управління Апарату Верховної Ради.

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді України передбачити для українців компенсації у разі затримки пенсій, зарплат та інших соціальних виплат. 

"Члени комітету вирішили рекомендувати Верховній Раді прийняти за основу проект закону Про внесення змін до Закону "про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв'язку з порушенням термінів їх виплати" (№3817)", – зазначено в повідомленні.

Як повідомляє інформаційне управління Апарату ВР, проект закону розроблений з метою вдосконалення положень законодавства України, реалізація яких зараз призводить або може призвести до вчинення корупційних правопорушень.

Проектом пропонується визначити вичерпний перелік видів грошових доходів, за порушення термінів виплати яких громадянам нараховується компенсація, включивши до цього переліку: 

  • пенсії або щомісячне довічне грошове утримання (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством),
  • соціальні виплати,
  • стипендії,
  • заробітну плату (грошове забезпечення),
  • суму індексації грошових доходів громадян.

У законі прописані і джерела таких виплат, проте в пояснювальній записці вказується, що при прийнятті цього Закону додаткові витрати з держбюджету не передбачаються.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

 

 

Джерело:
До списку новин