загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Гетманцев про Бюджет-2021: ми "заморожуємо" бідність, а не боремось із нею

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У проекті бюджету на 2021 рік повинна була бути більше відображена соціальна складова, адже при підвищенні прожиткового мінімуму лише на 2% з урахуванням інфляції – це фактично означає, що Україна не протидіє бідності. Про це заявив народний депутат від "Слуги народу", голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в ефірі телеканалу ZIK.

“Я вважаю, що в проекті бюджету повинна була більше відображена соціальна складова, адже на сьогодні ми маємо підвищення прожиткового мінімуму лише на 2% з урахуванням інфляції — це фактично ми заморожуємо бідність, ми не протидіємо бідності, ми не боремся з нею, ми фактично стабілізуємо її на певному рівні. Якщо ми говоримо про інші складові бюджету — це підтримка промисловості”, — сказав Гетманцев.

За його словами, конкретних програм підтримки промисловості немає.

“На жаль, конкретних програм підтримки промисловості ми бачимо з вами. Закупівля вагонів пасажирських, не розумію чому вагонів, а не локомативів, з якими у нас набагато гірша ситуація ніж з вагонами, але можливо є якісь пояснення... Окрім цих вагонів у нас зменшуються видатки на космічну галузь, зменшуються видатки на деякі інші програми, а реальної підтримки промисловості ми не бачимо. При тому, що 6% дифіциту бюджету могли б бути виправдані, якби ми ці гроші витрачали б на розвиток”, — розповів Гетманцев.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України не радився із жодним комітетом, ухвалюючи проект бюджету на 2021 рік.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

Джерело:
До списку новин