загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

74-річний чоловік все життя живе в "залізній легені" - закінчив університет і одружився, не виходячи з " коробки"

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Чоловік провів все життя в залізному апараті.

74-річний американець живе в "залізній легені". Про це розповіли в сюжеті "Agenda Media".

У 1952 році, коли Олександру Полу було всього 6 років він заразився поліомієлітом. Практично за кілька днів захворювання завдало його організму непоправної шкоди і зробило його інвалідом.

"Я відчув себе погано. Мама відразу все зрозуміла і поклала мене спати. Протягом наступних 5 днів я втратив все. Я не міг рухатися і ходити. І, нарешті, я не міг дихати. Моя діафрагма зруйнувалася. М'язи тіла теж були зруйновані " - розповів Олександр.

В результаті його позначили в так звану "залізну легеню" - апарат, який доставляє кисень в організм. Однак це не завадило Олександру прожити цікаве і повноцінне життя.

Він навчився деякий час знаходиться без апарату і назвав цю техніку "жаб'ячим диханням".

Олександр дуже хотів вчиться і в 1959 році став одним з перших учнів в США, які отримали домашню освіту. Після цього він вступив до університету Далласа, де зміг відвідувати заняття в інвалідному візку завдяки "жаб'ячому диханню".

Також друзі часто брали його з собою на прогулянки і в клуби. Інвалідність не завадила йому відмінно проводити час і здобути освіту. Олександр став юристом і став працювати за фахом. Він навіть встиг одружитися і розлучитися.

 

У 2004 році "залізні легені" перестали обслуговувати і зняли з виробництва. На допомогу чоловікові прийшов інженер-аматор, який зміг відновити його пристрій.

Зараз Олександр Пол активно займається власною автобіографією і не має наміру здаватися.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

 

Джерело:
До списку новин