загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Пенсійному фонді не вистачить коштів для виплати пенсій до кінця року – Третьякова

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Пенсійного фонду можуть виникнути проблеми з отриманням позики наприкінці бюджетного періоду, а отже виникнуть і ризики щодо виплати пенсій. Про це повідомила голова комітету ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова, передає  пресслужба Апарату ВРУ.

“Бюджет Фонду залишається дефіцитним. У 2021 році видатки державного бюджету на фінансове забезпечення виплати пенсій, надбавок та підвищень до пенсій, призначених за пенсійними програмами, та дефіциту коштів Пенсійного фонду складатимуть 203,8 мільярдів гривень”, - сказала голова Комітету Галина Третьякова.

Так, станом на 1 вересня 2020 року заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску до Фонду складає 20,5 млрд грн.

"У Казначейства будуть відсутні законодавчі підстави надавати Фонду позики наприкінці бюджетного періоду, у зв’язку із чим у Фонду можуть виникнути ризики, пов’язані із виплатою пенсій", - додала вона.

За її словами, навіть враховуючи постійне дотування Фонду, держава до сих пір не має контролю за діяльністю, управлінням та стратегією розвитку Пенсійного фонду України.

У Пенсійному фонді заявляють, що продовжують пенсійні виплати за вересень.

"На пенсійні виплати спрямовано 1,7 мільярда гривень. Забезпечено фінансування пенсій вересня на загальну суму 35,1 мільярда гривень, що складає 88,9 % потреби місяця", - йдеться у повідомленні.

Бюджет Пенсійного фонду був і залишається дотаційним. Причому, чим далі, тим більше дотацій він вимагає. Так, в 2021 році на пенсії з бюджету буде виділено 203,8 мільярда гривень.

Станом на 1 вересня ПФ недоотримав понад 20 мільярдів гривень єдиного соціального внеску.

Днями комітет Верховної Ради з питань соціальної політики розглядав діяльність Пенсійного фонду. Там, зокрема, прозвучали такі тривожні цифри: За 8 місяців 2020 року (з січня по серпень) доходи ПФ склали 299,6 млрд гривень. 177,7 млрд - це власні доходи бюджету, а 121,9 склала дотація з держбюджету. При цьому загальні витрати ПФ на пенсійні та інші виплати за цей період склали 315,6 мільярда гривень.

Заява парламентського комітету, мабуть, з'явилась не випадково, а після того, як Євросоюз поставив на паузу черговий кредитний транш Україні. Європа вимагає від української влади в обмін на свої гроші (причому кредитні, а не дармові) активних реформ. 

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

Джерело:
До списку новин