загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Жінки зможуть оформити роботу по господарству як професійну діяльність

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Народні депутати вирішили захистити права жінок. Для цього в законодавстві з’являться «працівники з сімейними обов’язками», контракти для домогосподарок та «неоплачувана доглядова праця».


Відповідний проект — «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення рівних можливостей у сфері праці» (№4174) — подано на розгляд до Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. Автори документа стверджують, що зміни здатні створити революцію в захисті прав жінок і поширенні гендерної рівності.

Першим кроком до цього стане зміна положень Кодексу законів про працю, відповідно до яких вагітних і жінок, які мають дітей віком до 3 років, дозволять залучати до надурочних робіт і робіт у вихідні дні, а також направляти у відрядження за їхньою попередньою письмовою згодою.

Щоб урівноважити баланс прав та інтересів у законодавстві з’явиться визначення домашньої праці. Це спрямовано на обслуговування домашнього господарства робота, яка виконується на постійній основі особою від 16 років. Є переконання, що настав час вивести роботу по господарству з тіні, для чого пропонують дати можливість укладати трудові договори з особами, які не є підприємцями. Це дозволить одному з подружжя оформити своє піклування про дім і сім’ю як професійну діяльність за умови самостійної сплати ЄСВ.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

До списку новин