загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Кошти з програми діагностики онкозахворювань направили на ремонт доріг

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Міжвідомча комісія з питань державних інвестиційних проектів з перерозподілу коштів прийняла рішення направити гроші, передбачені на проект "Удосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань в Україні", на ремонт доріг у Львівській області, повідомляє прес- служба Кабміну. 

Там зазначають, що уряд підтримав це рішення за ініціативи міністра охорони здоров'я Максима Степанова. Водночас у рішення наперед закладена необхідність повністю реалізувати онкологічний проєкт у 2021 році.  Також український уряд пояснює, що перерозподілити гроші вирішили з огляду на те, як реалізовувся проєкт у 2020 році. Мовляв, за 8 місяців з виділеної суми використали лише 0,4%, що унеможливлює реалізацію проєкту до кінця року.

Згідно з документом, на ці гроші відремонтують дороги у Львівській області. Також гроші перерозподілили на реставрацію головного корпусу Львівського національного університету ім. Івана Франка (20 млн грн) і староакадемічного корпусу Братського монастиря у Києві (6 млн грн), на розвиток виробничих потужностей Новокостянтинівської шахти (10 млн грн) і створення міжнародного центру підготовки пілотів на базі Національного авіаційного університету (7,2 млн грн).

З цією метою Мінекономіки внесено постанову, яка забезпечить виконання цього рішення в наступному році. Рішення про перерозподіл буде узгоджено бюджетним комітетом.

"Додатково зазначимо, що рішення Комісії про перерозподіл було прийнято на підставі моніторингу реалізації проекту в 2020 році (сума використаних коштів за 8 місяців поточного року становить 0,4%) і неможливості реалізації цього проекту в 2020 році", - повідомили в Кабміні.

Там також відзначили, що всі рішення щодо перерозподілу коштів приймаються міжвідомчою комісією з питань державних інвестиційних проектів, яка складається з 8 членів уряду і 17 народних депутатів членів Комітету ВРУ з питань бюджету. 

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

До списку новин