загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У сфері туризму більше половини робочих місць можуть зникнути

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У світі в сфері туризму можуть зникнути більше половини робочих місць, в разі збереження діючих обмежень на поїздки, введені через пандемію.

Про це повідомляє Всесвітня рада з подорожей і туризму.

Роботи можуть втратити 174 млн чоловік, говориться в прогнозі організації.

Тривалі обмеження на подорожі також приведуть до скорочення внеску галузі у світовій ВВП на 4,7 трлн дол, або на 53%, в порівнянні з 2019 роком, зазначає організація. 

Тоді як в червні експерти WTTC очікували втрати 197 млн ​​робочих місць в світовому туризмі. "Ситуація покращилася за рахунок активного відновлення на деяких ринках, наприклад, в Китаї", - говориться в повідомленні.

Заміна обмежувальних заходів ефективними програмами тестування на COVID-19 могла б зберегти робочі місця для 31 млн осіб, зайнятих в індустрії туризму, до кінця 2020 року, вважають в організації.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

 

Джерело:
До списку новин