загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Частині українців вигідно відмовитися від накопичення пенсій - Мінсоцполітики

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У міністерстві придумали, як працевлаштувати людей старше 50 років.

У Мінсоцполітики виступили з пропозицією: особам старше 50 років потрібно відмовитися від участі в обов'язковому пенсійному накопиченні. Вони від цього тільки виграють, запевнили чиновники.

Відмова від накопичення пенсій підвищить привабливість людей передпенсійного віку на ринку праці, наголошується в роз'ясненні міністра Марини Лазебної, що розміщений на сайті Мінсоцполітики. Роботодавці охочіше братимуть на роботу таких людей, якщо за них не треба буде платити обов'язкові соцвідрахування.

"Ми пропонуємо дозволити особам, які старші за 50 років, за власним бажанням відмовлятися від участі в обов'язковому пенсійному накопиченні. З одного боку, термін до виходу на пенсію у таких людей недостатній для формування значної суми накопичень. З іншого боку, відсутність внесків до накопичувальної системи на користь людей підвищить їхню привабливість на ринку праці, що сприятиме працевлаштуванню громадян передпенсійного віку", – наголошується в повідомленні.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

Джерело:
До списку новин