загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні спостерігається комунальне рабство населення через необґрунтовані надвисокі тарифи, – Олексій Кущ

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Цього сезону похідні тарифи на опалення найвищі за останні 5 років.

Зараз в Україні спостерігається своєрідне комунальне рабство населення зі сторони надвисоких, необґрунтованих тарифів, які диктуються через монополізацію ринку тих чи інших комунальних послуг.

Про це заявив фінансовий аналітик Олексій Кущ.

Олексій Кущ зауважив: перевівши Україну в режим вільного ринку газу, держава фактично обрізає соціальний трос, який раніше хоч якимось чином працював і страхував населення від суттєвого збільшення ціни газу.

"І зараз будь-яке господарство, будь-яка сім’я, вони знаходяться в режимі бензоколонки. Тобто якщо ти під’їжджаєш до АЗС, ти не знаєш, яка ціна там буде. І машину, в разі різкого збільшення ціни газу, можна поставити в гараж. Але квартиру чи приватний будинок в гараж не поставиш. Більше того, що багато будинків у нас просто навіть не можна відключити від системи опалення. Тому в будь-якому випадку люди будуть просто приречені на використання дорогого газу і щомісяця для них буде своєрідним подарунком, коли з однієї сторони вони будуть дивитися на скільки зросла  ціна на ринку, а з іншої будуть слідкувати за курсом гривні, розуміючи, що будь-яка девальвація національної валюти – це додаткове зростання ціни газу", – зазначив фінансовий аналітик.

Окрім ціни на газ, продовжив Олексій Кущ, є ще таке поняття як похідні тарифи, які зараз ще більше небезпечні для населення, тому що опалення на 70% залежить від ціни на газ.

"Тобто ці похідні тарифи, які ми маємо в цьому сезоні, вони будуть, мабуть, одні з найбільших за останні 5 років. Якщо ціна на газ якимось чином змінюється, можна перейти на річний контракт, то у випадку опалення – це така послуга, яку населення приречене купувати. Тобто ми зараз бачимо таке своєрідне комунальне рабство населення зі сторони надвисоких, необґрунтованих тарифів, які диктуються через монополізацію ринку тих чи інших комунальних послуг. А з іншої сторони ми бачимо, що в населення є не право купити цю послуги, а зобов’язання перед державою", – прокоментував експерт.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

Джерело:
До списку новин